Hakkımızda

Reklam; kimilerine göre yaratıcılığın sınırsızlığının en güzel göstergesi olarak tanımlanmaktadır. Ancak bizler; akıl ve fikrin dengesinin işimizde her şeyden önemli olduğunun bilinciyle yaratıcılıkta son durağın, herkesle paylaşılabilen bir sadelik olduğunu düşünüyoruz. Basit görünen, yalınlığıyla cezbeden, ancak derinliklerine inildiğinde özenle harmanlanmış, matematik titizliğiyle yoğrulmuş ve kendini ustaca gizlemiş yoğun bir hazırlığı ele veren bir sadelik..

Amacımız, uzun vadede tüketicilerin, markamızla ilişkisini sağlamlaştırarak; hedef kitlenin beyninde bir yer sahiplenmek ve mümkünse oradan çıkmamaktır. Etkisiz reklam faaliyetleri yürütmek yerine; markamıza değer katacak, uzun soluklu iletişim stratejileri oluşturmayı tercih ederiz. Çünkü iletişim çalışmaları ancak somut bir fayda sağlandığında boşa gitmemiş olur.

Dünyanın her gün değiştiği fikriyle beynimizi ve bildiklerimizi sürekli yenileriz. En iyi performansı gösterecek iş ortaklarıyla çalışır, sorunun çözümü için doğru insanları harekete geçiririz. Bizim için entelektüel tartışmalar yapmak ancak sonuca yönelik bir çözüm sağlayacaksa anlamlıdır. Hedefe ulaşabilmek için önce kapsamlı ve etkin düşünüp; sonra harekete geçeriz.

KANGROO, kurulduğu 1996 yılından bu yana sektörde edindiği tecrübe ve deneyimleri müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda sonuç odaklı bir yaklaşımla kullanmaktadır. Reklamın gücünün ve sınırlılıklarının farkında olarak yoluna devam eden ajansımız, ayakları yere basan ve etkili stratejiler üzerine oturttuğu yaratıcı çalışmalarla müşterilerine hizmet vermektedir. Seçkinci olmadığımız reklam işinde macera, marka ve hedef kitle farkı gözetmeksizin, en küçüğünden en büyüğüne her bütçe ve hedef için gereken fikri ve materyali üretmekteyiz.

Eğitimli, yaratıcı, deneyimli ve dinamik kadrosuyla profesyonel reklamcılık ilkelerine uygun olarak çalışan ajansımız müşterilerinin pek çok farklı amaçla ihtiyaç duyduğu hizmetleri büyük bir özen ve titizlilikle en uygun şekilde hayata geçirmektedir.